Ambachtelijke houten vloeren van Knulst
GRATIS MAGAZINE AANVRAGENGRATIS MAGAZINE AANVRAGENKnulst Vloeren is een ambachtelijk familiebedrijf en bestaat sinds 1958. Wij hebben ruime ervaring in het leveren en leggen van houten vloeren en parketvloeren. Vanuit regio de Wijk weet men ons regelmatig te vinden voor Visgraat Vloer. Knulst Vloeren levert en legt zowel multiplank / duoplank vloeren als massief houten vloeren, lamelparket en ambachtelijke tapis vloeren in iedere gewenste legvorm, bewerking en kleurafwerking. Door de jaren heen is er veel veranderd. Gebleven zijn onze kennis, ons vakmanschap en de wil om u altijd goed en eerlijk te adviseren. Ervaar het zelf.
Om het u gemakkelijk te maken staat onze website boordevol inspiratie, waarmee u eenvoudig uw nieuwe droomvloer kunt selecteren. Ook kunt u het gratis inspiratie magazine aanvragen vol met handige informatie en stijlvolle interieurfoto's bij onze klanten thuis. Zo kunt u eenvoudig thuis in de Wijk uw Visgraat Vloer uitzoeken. Bent u uitgekeken? Dan bent u uiteraard van harte welkom in onze onze showroom. Welkom!
Wat denkt u bijvoorbeeld van puur Eiken als vloer in uw woonkamer? Dus heeft u in de jaren na aanschaf van uw vloer nog meer advies nodig? Een grijze parketvloer past perfect thuis in een hedendaags minimalistisch interieur. De verkoper van Knulst Houten Vloeren staat u graag bij in het maken van een inspirerend interieurplan.
Met geborsteld eiken parket haalt u een stijlvolle vloer in huis waarvan u jarenlang veel plezier zult beleven. Er komen al met al heel wat zaken kijken bij het uitzoeken van een nieuwe houten vloer. Vraag ons inspiratie magazine aan en laat u verrassen door de mooiste interieurstijlen. In onze showroom hebben we een grote hoeveelheid vloeren fysiek voor u gepresenteerd. Zo kunt u zonder zorgen een certificaat voor een 10dB Geluidsnormering overdragen aan uw Vereniging Van Eigenaren.
Een houten vloer van Knulst Vloeren gaat daarom meestal een leven lang mee! Welkom in onze inspirerende vloerenshowroom! De koffie/thee staat klaar. Door tijdens de droging van het parket de lucht te vervangen door hete stoom wordt het eiken als het ware gekookt tot diep in de kern. Bent u benieuwd naar de uitstraling van een geborstelde eiken houten vloer ?