Parket in Nijkerk

Ambachtelijke houten vloeren van Knulst

GRATIS MAGAZINE AANVRAGENGRATIS MAGAZINE AANVRAGEN

Parket in Nijkerk

Knulst Vloeren is een ambachtelijk familiebedrijf en bestaat sinds 1958. Wij hebben ruime ervaring in het leveren en leggen van houten vloeren en parketvloeren. Vanuit regio Nijkerk weet men ons regelmatig te vinden voor Parket. Knulst Vloeren levert en legt zowel multiplank / duoplank vloeren als massief houten vloeren, lamelparket en ambachtelijke tapis vloeren in iedere gewenste legvorm, bewerking en kleurafwerking. Door de jaren heen is er veel veranderd. Gebleven zijn onze kennis, ons vakmanschap en de wil om u altijd goed en eerlijk te adviseren. Ervaar het zelf.

Gratis inspiratie en magazine

Om het u gemakkelijk te maken staat onze website boordevol inspiratie, waarmee u eenvoudig uw nieuwe droomvloer kunt selecteren. Ook kunt u het gratis inspiratie magazine aanvragen vol met handige informatie en stijlvolle interieurfoto's bij onze klanten thuis. Zo kunt u eenvoudig thuis in Nijkerk uw Parket uitzoeken. Bent u uitgekeken? Dan bent u uiteraard van harte welkom in onze onze showroom. Welkom!

Vloersoorten

Houtsoorten

Multiplank vloer in een woonkamer

Door te werken met hoogwaardige materialen en professionele vakmensen creeëren wij de mooiste kwalitatieve parketvloeren. Een houten vloer van Knulst gaat doorgaans gegarandeerd 40 tot 50 jaar mee. Een houten vloer van Knulst draagt bij aan een mooie sfeer in uw woonkamer. Logisch want de keuken veranderd gestaag naar meer dan alleen een authentieke eetruimte.

Gerookte visgraat tapis parketvloeren

Onze vloerenexperts informeren u graag over alle stijlvolle mogelijkheden op vloerengebied. Knulst Vloeren ontvangt vaak vragen over de mogelijkheden van parketvloeren in een keuken. Hebben wij u overtuigd van onze ambachtelijke kwaliteit en authenticiteit op gebied van houten vloeren? Wanneer u het klimaatadvies aan houd en de relatieve luchtvochtigheid middels de hygrometer in de gaten houd kan er in feite niets mis gaan.

Contact familiebedrijf Knulst

Ons antwoord is ja! Mits u voldoet aan een aantal belangrijke condities zodat de vloer een leven lang mee gaat. Of het nu gaat om een kras op uw parketvloer of om een waterschade, met een houten vloer is er vrijwel altijd een passende oplossing mogelijk. Een fijnbezaagde eiken visgraatvloer moet u gezien hebben om te begrijpen dat dit een bijzonder mooi vloertype is. Van harte welkom voor een verhelderend adviesgesprek in onze showroom!

Andere interessante pagina's:

209